Otobüsünüzün motorunu 3’te 1 fiyatına yenileyin!

Reman motor aracınızı yeniler, bütçenizi rahatlatır.Motorunuzdaki kullanım ömrünü tamamlamış parçaların rektifiye ile onarımını yaptırmayın. Eski motorunuzu getirin, Almanya'da Mercedes-Benz Mannheim fabrikasında üretilen, tamamen yenilenmiş parçalardan oluşan garantili REMAN MOTOR'a hiç beklemeden çok avantajlı fiyatlarla sahip olun, rektifiye masrafından kurtulun.
Rektifiyede oluşabilecek işçilik hataları veya uygun olmayan yedek parçaların arızaları sizi yolunuzdan alıkoymasın. REMAN MOTOR işçilik ve yedek parça garantisiyle aracınız daima çalışsın, daima kazandırsın.
-Reman nedir?
Eski otobüs motorlarının Mercedes-Benz uzmanlığıyla, Almanya'daki Mannheim Motor Fabrikası'nda yenilenmesine Reman işlemi denir. İngilizce "Remanufacture" sözcüğünün kısaltması olan Reman, yeniden üretim anlamına gelir.
-3'te 1 fiyatına yenisi kadar yeni.
Reman uygulaması bütçenize büyük katkı sağlar. Yeni bir motor almak yerine 3’te 1 fiyatına Mercedes-Benz garantisiyle yenilenmiş bir motora sahip olursunuz. 
-Yüksek performans garantisi.
Reman motorun performansını yeni motordan ayırt edemezsiniz. Reman motorlar kilometre sınırsız olarak 1 yıl garantisi ile sunulur. 
-Beklemek yok.
Eski motorunuzu getirerek stokta hazır şekilde sizi bekleyen Reman motorunuzu hemen alabilirsiniz. Eski motorunuz Almanya’ya gönderilirken sizin beklemenize gerek kalmaz, yepyeni motorunuzla kazanmaya devam edersiniz

Hangi araçlar için geçerli ?

Reman motor portföyümüz,

  • Travego 15 OM 457 LA; Euro 3, 4 ve 5
  • Travego 17 OM 502 LA; Euro 3, 4 ve 5
  • Tourismo 15/16 OM 457 hLA; Euro 4 ve 5 otobüs motorlarından oluşmaktadır.