Mercedes-Benz
Fatih Boru
Satış Sonrası Hizmetler Müdürü
Tel: +90 332 248 2381
fatih.boru@merkon.com.tr
İlgili Bölüm: Hafif ticari araç servis, Otobüs servis, Otomobil servis
Selim Can
Otomobil Satış Danışmanı
Tel: +90 332 248 2381
selim.can@merkon.com.tr
İlgili Bölüm: Otomobil yeni
Mustafa Ertürk
Otomobil Satış Müdürü
Tel: +90 332 248 23 81
mustafa.erturk@merkon.com.tr
İlgili Bölüm: Otomobil yeni
Müfide Güleroğlu
Müşteri İlişkileri Sorumlusu
Tel: +90 332 248 23 81
mufide.guleroglu@merkon.com.tr
İlgili Bölüm: Hafif ticari araç parçaları
Ali Yetkin
Atölye Şefi
Tel: +90 332 248 2381
ali.yetkin@merkon.com.tr
İlgili Bölüm: Hafif ticari araç servis, Otomobil servis
Murat Zambak
Hafif Ticari Araçlar Satış Müdürü
Tel: +90 332 248 2381
murat.zambak@merkon.com.tr
İlgili Bölüm: Hafif ticari araç yeni
Serdar Üçyıldız
Kamyon Satış Müdürü
Tel: +90 332 248 2381
serdar@ucyildiz@merkon.com.tr
İlgili Bölüm: Kamyon yeni
Abdullah Eser
Otomobil Satış Danışmanı
Tel: +90 332 248 2381
abdullah.eser@merkon.com.tr
İlgili Bölüm: Otomobil yeni
Ahmet Acar
Kamyon Satış Danışmanı
Tel: +90 332 248 2381
ahmet.acar@merkon.com.tr
İlgili Bölüm: Kamyon yeni
İbrahim Aksoy
2. El Satış Danışmanı
Tel: +90 332 248 2381
ibrahim.aksoy@merkon.com.tr
İlgili Bölüm: Hafif ticari araç yeni
Begüm Aksu
Hafif Ticari Araçlar Satış Danışmanı
Tel: +90 332 248 2381
begum.aksu@merkon.com.tr
İlgili Bölüm: Hafif ticari araç yeni
Gökhan Aydoğdu
Otomobil ve Hafif Ticari Araçlar Müşteri Danışmanı
Tel: +90 332 248 2381
gokhan.aydogdu@merkon.com.tr
İlgili Bölüm: Hafif ticari araç servis, Otomobil servis
Hasan Bülbül
Ağır Vasıta Müşteri Danışmanı
Tel: +90 332 248 2381
hasan.bulbul@merkon.com.tr
İlgili Bölüm: Kamyon servis
Zafer İpekçi
Ticari Araçlar Pazarlama Şefi
Tel: +90 332 248 2381
zafer.ipekci@merkon.com.tr
İlgili Bölüm: Kamyon servis
Şenel Kaya
Satış Operasyon Sorumlusu
Tel: +90 332 248 2381
senel.kaya@merkon.com.tr
İlgili Bölüm: Otomobil yeni
Hasan Polat
Otomobil ve Hafif Ticari Araçlar Müşteri Danışmanı
Tel: +90 332 248 2381
hasan.polat@merkon.com.tr
İlgili Bölüm: Hafif ticari araç servis, Otomobil servis
Berk Türel
Ticari Araçlar Müşteri Danışmanı
Tel: +90 332 2482381
berk.turel@merkon.com.tr
İlgili Bölüm: Kamyon servis
Ahmet Çelikörs
Kullanılmış Otomobil Satış Danışmanı
Tel: +90 332 248 2381-82
ahmet.celikors@merkon.com.tr
İlgili Bölüm: Otomobil kullanılmış
Yücel Çoban
Atölye Şefi
Tel: +90 332 2482381
yucel.coban@merkon.com.tr
İlgili Bölüm: Kamyon servis
Songül Ören
Servis Müdürü
Tel: 03322482381
songul.oren@merkon.com.tr
İlgili Bölüm: Hafif ticari araç servis, Otomobil servis
Vesile Ümit
Kullanılmış Otomobil Satış Danışmanı
Tel: +90 332 2482381
vesile.umit@merkon.com.tr
İlgili Bölüm: Otomobil kullanılmış